Ingenico ICT220 – stacionární terminál

Popis: Pevně umístěný na obchodním místě, většinou včetně PIN PADu pro zadávání PINu zákazníkem. Podporuje bezkontaktní platby.
Využití: Běžná obchodní místa – prodejny, provozovny služebplatební terminál Ingenico iCT220
Možnosti komunikace s bankou / autorizační centrálou: Internet nebo GPRS modem (SIM karta), pevná telefonní linka
Napájení: Síťové 230V 

 

Ingenico IWL 220 bluetooth

Popis: Terminál disponuje pevnou základnou, která je zapojena do potřebných periférií (zásuvka 230V, internet apod.). Tělo platebního terminálu je přenosné a umožňuje tak akceptaci karty v dosahu spojení mezi základnou a terminálem. Podporuje bezkontaktní platby.

Využití: Restaurace, pizzerie, kavárny
Možnosti komunikace s bankou / autorizační centrálou: Internet nebo GPRS modem, pevná telefonní linka
Napájení: Síťové 230V (základna), baterie v přenosné části terminálu (dobíjí se automaticky, pokud je POS terminál v základně)platební terminál Ingenico iWL220 Bluetooth

 

Ingenico IWL 220 GPRS - přenosný

Popis: GPRS platební terminál autorizuje transakce pomocí datové sítě mobilního operátora. Uživateli tedy umožňuje akceptovat platební karty kdekoliv, kde je v dosahu síť GPRS. Podporuje bezkontaktní platby.

Využití: Mimo pevné provozovny - výstavy, rozvážkové služby, taxi, policie
Možnosti komunikace s bankou / autorizační centrálou: GPRS SIM karta mobilního operátora s datovým tarifem (volitelná součást dodávky)
Napájení: Baterie, terminál je možné dobíjet pomocí síťové nabíječky, případně pomocí adaptéru pro dobíjení ve vozidlechplatební terminál Ingenico iWL220 GPRS